Salonas

Kiek laiko skiriate vienai nuotakai pasimatavimui?

Kiekvienai nuotakai skiriame 1 valandą, kurios pakaks apžiūrėti asortimentą, patikusias sukneles pasimatuoti, o išrinktą užsakyti ar įsigyti.

Ar galiu atsivesti kitų svečių?

Žinoma! Juk būtina, kad Tau patartų puikiai Tave pažįstantis asmuo - mama, sesuo ar geriausios draugės. Esame nedidelis salonas, tad prašytumėm, jog savo vizito metu atsivestum ne daugiau kaip 2 ar 3 žmones.

Ar būtina susitarti dėl vizito? Kaip galiu tai padaryti?

Taip, būtina. Dirbame tik pagal užrašymus, nesvarbu ar rinktumeisi suknelę, batelius ar aksesuarus. Mums labai rūpi mūsų nuotakų privatumas ir labai stengiamės kiekvienai skirti kuo daugiau dėmesio tad būtinai paskambink ir susitarsime kada Tavęs lauksime. Laiką rezervuoti galite paskambinę mums telefonu +370 655 60195 arba parašę laišką el.paštu sveiki@noiva.lt. Taip pat galite rašyti mums Facebook paskyroje. Jeigu rašysite mums laišką, nepamirškite nurodyti savo telefono numerio.

Prieš kiek laiko turėčiau užsisakyti savo vestuvinę suknelę?

Rekomenduojame apsilankyti, pasimatuoti ir išsirinkti likus bent 6 mėnesiams iki vestuvių, kad spėtumėm ją užsakyti ir atgabenti. Jei Tau tiks suknelė, kurią pasimatavai salone, galėsi būtent ją iškart rezervuoti nuomai ar nusipirkti tiesiai iš salono.

Kaip turėčiau pasiruošti vizitui?

Apatinis trikotažas: dėvėk arba pasiimk su savimi tinkamą apatinį trikotažą. Pravers liemenėlė su nuimamomis petnešėlėmis, šviesių spalvų apatinis trikotažas.
Avalynė: jei žinai, kokio aukščio pakulnę avėsi vestuvių dieną atsinešk savo batelius. Tegu jie būna bet kokios spalvos ar dizaino – mums svarbiausia bus matyti kaip suknelė žiūrėsis su tokio aukščio kulniukais. Jei dar nežinai - pasiūlysime matavimuisi savo batelius.
Makiažas: eidami rinktis suknelės pasistenkite gausiai nesidažyti, mat teks daug kartų apsirengti ir nusirengti, o Tu juk nenori ištepti savo vestuvinės suknelės : )

Jau turiu savo vestuvinę suknelę, tačiau ieškau aksesuarų prie jos, ar galiu užsukti?

Be abejo! Labai laukiame nuotakų, kurios jau išsirinko savo suknelę, tačiau prie jos kažko trūksta. Čia Tavęs laukia bateliai, nuometai, tinkleliai, šilko gėlės į plaukus, dirželiai, bižuterija ir viskas, ko tik reikia nuotakai.

Ar jūs tik nuomojate sukneles, o gal gali ir nusipirkti?

Mūsų atstovaujamų prekinių ženklų sukneles galite ir išsinuomoti, ir nusipirkti. Jeigu jūsų išsirinkta suknelė jau parduota - galime užsakyti naują modelį tiek nuomai, tiek pardavimui.

Jeigu mano išsirinkta suknelė per ilga ar per maža, ar pataisysite ją?

Jūsų išsirinktą suknelę likus dviems ar vienai savaitei iki vestuvių sutvarkysime pagal jūsų kūno formas - trumpinsime, siaurinsime ar platinsime. Suknelės taisymo ir valymo išlaidos jau įskaičiuotos į kainą, todėl dėl to jau galite nebesukti galvos : )

Ar turite visas reklamuojamas sukneles?

Salono asortimentas nuolat keičiasi, todėl neturime visų internete reklamuojamų suknelių, todėl nedvejokite klausti kurios suknelės kaba mūsų salone. Esame oficialūs mūsų atstovaujamų prekinių ženklų atstovai, todėl sukneles, kurias jau esame pardavę, galime užsakyti ir po keleto mėnesių suknelė jau bus jūsų!

Ar turėsiu mokėti už suknelių matavimasi?

Ne, mūsų salone pasimatavimas nieko nekainuoja.